Epsilon Yatçılık ailesi olarak her geçen daha da büyüyen genç ve dinamik kadrosuyla Marmaris ve çevre bölgelerde hizmet vermektedir.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olan bizler müşterilerimize sağladığımız kesintisiz destek ve tüm işlerimizde sizlere sunduğumuz garantili hizmetlerimizle teknelerinizde uçtan uca çözümler sunmaktayız. Sektörde sürekli olarak kendini geliştiren ve yeniliğe açık kadromuzla en son teknoloji ve ürünleri sizlere sunuyor, uyguluyor ve destek veriyoruz.

Epsilon Yatçılık ailesi olarak Epoksi, boya, vernik, gel coat, poliüretan çözümler, pasta-polish, marangozluk ve zehirli uygulamalarınızı özenle yapıyor teslim ediyor ve teknelerinize değer katıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde Martı Marina içerisinde hizmet vermekte olan Marin Marketimizle uygularımızda kullanacağımız ürünlerde fiyat avantajı oluşturuyor ve sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunuyoruz.

Neden Epsilon Yatçılık?

Çünkü biz sizlere tüm işlerimizde garanti sunuyoruz. Profesyonel ve doğru hizmeti sizlere uygun ödeme koşulları ve fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Tekne bakım, kış bakımı, salma onarımı, tik ve marangozluk işleri, zehirli boya uygulamaları, jelkot tamiri, osmoz tedavisi, tekne tesisat işleri gibi uçtan uca her konuda hizmet sunmaktayız.

Profesyonel Ekip
Uzman kadromuz ve personelimizle hizmetinizdeyiz..
20 Yıllık Tecrübe
20 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz...

Doğru Fiyatlama

Tüm işlerinizde doğru, gerçekçi fiyatlandırma yapıyoruz. Yapılacak işin değerinde makul fiyatlar sunuyoruz.

Zamanında Teslim

Tüm işlerimizi söz verdiğimiz tarihte bitiyor, asla süre uzatımına gitmiyoruz.

Kaliteli Ve Profesyonel Hizmet

Konusunda uzman, tecrübeli personelimizle işlerimizde garantili, kaliteli hizmet sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ne söz verdiysek tutuyoruz. İşlerimizi zamanında eksiksiz ve belgelendirerek teslim ediyoruz.