Get a Quote Now

En küçük detay, en büyük endişemizdir

Bakım & Onarım

Epsilon Yatçılık, her boyuttaki yat ve tekneler için bakım ve onarım hizmetleri sunan uzman bir çözüm ortağıdır.

Bizler teknelerinizim tüm genel bakım projelerini üstlenerek, yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız.

Epsilon Yatçılık

Biz Kimiz?

Epsilon Yatçılık ailesi olarak her geçen daha da büyüyen genç ve dinamik kadrosuyla Marmaris ve çevre bölgelerde hizmet vermektedir.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olan bizler müşterilerimize sağladığımız kesintisiz destek ve tüm işlerimizde sizlere sunduğumuz garantili hizmetlerimizle teknelerinizde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

Sektörde sürekli olarak kendini geliştiren ve yeniliğe açık kadromuzla en son teknoloji ve ürünleri sizlere sunuyor, uyguluyor ve destek veriyoruz.

Epsilon Yatçılık olarak neler yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Teknenize yeniden aşık olun.!

Refit & Onarım

Teknenizin sahip olduğu gizli potansiyeli ortaya çıkarmamıza izin verin. Tekneniz ister lüks bir motoryat, ister megayat veya ister yelkenli olsun, ona ikinci bir hayat verecek uzmanlığa ve teknolojiye sahibiz.

Bakım, onarım, boya, marangoz, elektrik, tesisat ustalarımız ile teknenizin performansını, sahip olduğu özelliklerini ve görünümünü değiştirip geliştirmek için neredeyse ne dilerseniz yapabilecek seviyedeyiz.

Hangi tür işi yapmak isterseniz isteyin, sahip olduğumuz en yeni teknoloji ekipmanlarımız, tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle Epsilon Yatçılık’a güvenebilirsiniz