Tekne Malzemeleri Ve Teknik Servis

İhtiyacınız Olan Herşey Tek Yerde

Teknik Servis

Teknenizin uçtan uca tüm teknik servis çözümlerini sizlere sunuyoruz. 20 yıllık tecrübemiz, konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla tüm işlerimizde sizlere garanti sunuyoruz.

Tekne & Yat Malzemeleri

Şirketimiz bünyesinde Martı Marina içerisinde hizmet vermekte olan satış mağazamızda 3.000+ çeşit ürünü sizlere sunmaktayız. Bayiliklerine sahip olduğumuz bir çok marka sayesinde uygun fiyatlı çözümler sağlıyoruz.

Tekne & Yat Teknik Servis

Sizlere Neler Sunuyoruz?

Neden Epsilon Yatçılık? Konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli personelimizle yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Boya & Bakım
Profesyonel ekibimizle teknenizin solmuş ya da hasar görmüş tüm alanlarına lokal veya komple boya uyguluyoruz.

Pasta & Cila Uygulamaları
Pasta & Cila işleriniz için hemen iletişime geçebilir, teklif talep edebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Osmos Tedavisi
Su, fiber yapının içine girdiğinde, fiber yapıyı bozmaya, eritmeye ve yumuşatmaya başlar. Uzman ekibimizle sorunu çözüyoruz.

Jelkot Tamiri
Stres çatlakları, kırılma, hava kabarcığı, lokal yada komple solmalar, imalat hataları gibi tüm jelkot tamiri işlerinizi garantili olarak yapıyoruz.

Tik & Ahşap İşleri
Uzman marangozlarımızla teak bakım ve onarımlarınızı, teak döşeme, sika yenileme, teak zımpara işlerinizi garantili olarak teslim ediyoruz.

Vernik
Ahşapın doğal yapısını koruyarak şeffaf ve estetik görünmesini sağlayan, koruyan bu işlem hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salma Onarımı
Salma bakım, onarım, montaj ve söküm gibi her işlemde hizmetinizdeyiz. Korozyon önleme ve onarım işlemlerinize çözüm sunuyoruz.

Zehirli Boya Uygulaması
20 yıllık tecrübemiz ve bayiliklerimizle zehirli boya uygulamalarınızı uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunuyoruz.

Tekne Temizleme
Teknelerinizin iç ve dış temizlik işleri, haftalık ya da aylık periyodik temizlenmesi, dip köşe temizlik işleri için bizi arayın.